Mirosława Jabłońska.

Bardzo serdecznie dziękuję firmie. Profesjonalizm pierwsza klasa!!!pani Asiu bardzo dziękuję za pomoc.polecam Ws, ystkim!!!
Wojciech K

Bardzo dziękujemy za bardzo ładną oprawę ceremonii pogrzebowej oraz za miłą obsługę w biurze w tym trudnym czasie dla rodziny.Pełen profesjonalizm osób pracujących w firmie. Polecam.
Roman Chromiński

Bardzo serdecznie dziękujemy za bardzo ładną oprawę .Pełen profesjonalizm .Polecam
Miroslaw

Serdeczne Dziękuje. Firma jest godna polecenia bez cienia strachu, że coś będzie nie tak. Przygotowanie ciała do pogrzebu na najwyższym poziomie. Przygotowanie ceremonii przy grobie, obsługa spokojnie można dać ocenę na 5. Każdego kiedyś śmierć dogoni. Jeżeli i Twoja rodzina będzie w takiej smutnej potrzebie organizacji pochòwku to z czystym sumieniem polecam zakład KALIA. Kompleksowa obsługa od A do Z. Chowałem w tym tygodniu teścia z tą firmą i jestem ogromnie zadowolony z ich usług.
Halina Rosciszewska

Chcialabym serdecznie podziekowac firmie KALIA w Gdansku za ich profesjonalizm w przygotowaniu ceremoni pogrzebowej mojej szwagierce EUGENI PRUSKIEJ . Niezwykle uprzejme osoby ktore tam pracuja godne sa polecenia. Pogrzeb odbyl sie 18 pazdziernika 2018 na cmentarzu Łostowickim w cudownej atmosferze jaka stworzyla firma Kalia. Dziekuje Panu Organiscie za zaangazowanie sie w swoja nietuzinkowa prace oraz ksiedzu Rafalowi w szczegolnosci za okazjonalne przemowienia z nadzwyczajna dykcja. Halina Rosciszewska
Ewa Kujawska

Ja podobnie jak w powyższych wpisach chcę wyrazić wdzięczność pracownikom 'Kalii' za bardzo rzetelne wywiązanie się z umów i bardzo staranne ,w atmosferze wysokiej kultury i empatii przygotowanie uroczystości pogrzebowej mojego /naszego Taty. ''Kalia'' warta jest polecenia innym przeżywającym smutek i stres związany z pogrzebem. Dziękuję-Ewa Kujawska z rodziną
Jolanta Sz. Gdańsk

Mój tata i ja zleciliśmy firmie "Kalia" zajęcie się pogrzebem naszej mamy i żony mojego ojca. Pogrzeb odbył się 28 kwietnia 2018 r. na Cmentarzu Łostowickim w Gdańsku. Pragnę w swoim imieniu i imieniu mojego ojca i brata podziękować firmie "Kalia" za profesjonalne zajęcie się pogrzebem ZOFII N. i przypilnowanie każdego detalu. Z poważaniem Jakub N., Jolanta Sz., Grzegorz N.
Michał Zając

Pragniemy serdecznie podziękować za godny pochówek naszej ukochanej Stasi. Adam Mariusz i Michał wraz z rodziną przyjaciółmi i wszystkimi którzy Stasię kochali i darzyli zaufanym szacunkiem. Wasza firma w tych trudnych chwilach bardzo nam wszystkim pomogła, z serca dziękujemy.
Gosia

Cudownie zorganizowana ceremonia pogrzebowa. Firma niezwykle profesjonalna. Obsługa przesympatyczna, pomocna.Cenowo bardzo konkurencyjna. Polecam firmę KALIA całym sercem.
Maria Rowerowska

Przypadek sprawił że trafiłam na ofertę Kalii, przeczytane opinie oraz miła i profesjonalna obsługa w biurze wpłynęły na jej wybór. Nie zawiedliśmy się. W imieniu całej rodziny serdecznie dziękuję za piękną ceremonię pożegnalną mojej mamy. W konkurencyjnej cenie usługi na najwyższym poziomie. Miłe panie w biurze, MILA PANI BLONDYNKA, BARDZO PRPOFESJONALNA :) sympatyczna. Panowie z obslugi fachowo podchodza do pracy. CALA EKIPA MA WIELKIE WYCZUCIE SZCZEGOLNEJ SYTUACJI W JAKIEJ ZNAJDUJA SIE WTEDY RODZINY ZMAREGO I ODPOWIEDNIE PODEJSCIE DO SWOJEJ PRACY ! DZIEKUJE !!!!!!!
1234567 Starsze »

Dodaj wpis:

Imię i nazwisko

Treść

Captcha

 

USŁUGI POGRZEBOWE KALIA

Gdańsk
ul. Kartuska 12


email: kalia.gda@o2.pl
TELEFONY

518 779 479
663 163 035

tel./fax:
58 306 48 57
Copyright © 2012 stronki.pl | Design: