Ewelina

W imieniu moim i mojej całej rodziny dziękujemy za tak piękne ostatnie pożegnanie naszego taty cała oprawa włącznie z obsługa i załatwianiem formalności na bardzo wysokim poziomie dziękujemy i polecamy z całego serca
Tomasz Rogoziński

Bardzo profesjonalne podejście. Korzystaliśmy już drugi raz. Wszystko załatwione i ogarnięte od początku do końca perfekt od spraw czysto urzędowych, do ubrania zmarłego skończywszy. To bardzo ważne, że w tak trudnym momencie dla rodziny można się całkowicie zdać na firmę.
Monika

chciałabym serdecznie podziękować firmie Kalia za pochówek z rodziny podwakow w dnia 26.09.20r A szczególnie panu Dariuszowi .L. za podwójną pomóc. jeszcze raz bardzo dziękujemy.Rodzina
Gosia Zet

Pogrzeb skromny, ale w pięknej oprawie. Byliśmy pod wrażeniem karawanu, Babci na pewno by się spodobał :)
MARIA S

W ciągu dwóch tygodni byłam na dwóch pogrzebach organizowanych przez firmę Kalia (jeden świecki, drugi katolicki). Muszę przyznać ,że to bardzo profesjonalna firma. Zwłaszcza Pan grający na trąbce i występujący jako przedstawiciel firmy w ostatniej mowie. Jego przemowa na końcu bardzo wzruszająca. Polecam
Mirosława Jabłońska.

Bardzo serdecznie dziękuję firmie. Profesjonalizm pierwsza klasa!!!pani Asiu bardzo dziękuję za pomoc.polecam Ws, ystkim!!!
Wojciech K

Bardzo dziękujemy za bardzo ładną oprawę ceremonii pogrzebowej oraz za miłą obsługę w biurze w tym trudnym czasie dla rodziny.Pełen profesjonalizm osób pracujących w firmie. Polecam.
Roman Chromiński

Bardzo serdecznie dziękujemy za bardzo ładną oprawę .Pełen profesjonalizm .Polecam
Miroslaw

Serdeczne Dziękuje. Firma jest godna polecenia bez cienia strachu, że coś będzie nie tak. Przygotowanie ciała do pogrzebu na najwyższym poziomie. Przygotowanie ceremonii przy grobie, obsługa spokojnie można dać ocenę na 5. Każdego kiedyś śmierć dogoni. Jeżeli i Twoja rodzina będzie w takiej smutnej potrzebie organizacji pochòwku to z czystym sumieniem polecam zakład KALIA. Kompleksowa obsługa od A do Z. Chowałem w tym tygodniu teścia z tą firmą i jestem ogromnie zadowolony z ich usług.
Halina Rosciszewska

Chcialabym serdecznie podziekowac firmie KALIA w Gdansku za ich profesjonalizm w przygotowaniu ceremoni pogrzebowej mojej szwagierce EUGENI PRUSKIEJ . Niezwykle uprzejme osoby ktore tam pracuja godne sa polecenia. Pogrzeb odbyl sie 18 pazdziernika 2018 na cmentarzu Łostowickim w cudownej atmosferze jaka stworzyla firma Kalia. Dziekuje Panu Organiscie za zaangazowanie sie w swoja nietuzinkowa prace oraz ksiedzu Rafalowi w szczegolnosci za okazjonalne przemowienia z nadzwyczajna dykcja. Halina Rosciszewska
Ewa Kujawska

Ja podobnie jak w powyższych wpisach chcę wyrazić wdzięczność pracownikom 'Kalii' za bardzo rzetelne wywiązanie się z umów i bardzo staranne ,w atmosferze wysokiej kultury i empatii przygotowanie uroczystości pogrzebowej mojego /naszego Taty. ''Kalia'' warta jest polecenia innym przeżywającym smutek i stres związany z pogrzebem. Dziękuję-Ewa Kujawska z rodziną
Jolanta Sz. Gdańsk

Mój tata i ja zleciliśmy firmie "Kalia" zajęcie się pogrzebem naszej mamy i żony mojego ojca. Pogrzeb odbył się 28 kwietnia 2018 r. na Cmentarzu Łostowickim w Gdańsku. Pragnę w swoim imieniu i imieniu mojego ojca i brata podziękować firmie "Kalia" za profesjonalne zajęcie się pogrzebem ZOFII N. i przypilnowanie każdego detalu. Z poważaniem Jakub N., Jolanta Sz., Grzegorz N.
Michał Zając

Pragniemy serdecznie podziękować za godny pochówek naszej ukochanej Stasi. Adam Mariusz i Michał wraz z rodziną przyjaciółmi i wszystkimi którzy Stasię kochali i darzyli zaufanym szacunkiem. Wasza firma w tych trudnych chwilach bardzo nam wszystkim pomogła, z serca dziękujemy.
Gosia

Cudownie zorganizowana ceremonia pogrzebowa. Firma niezwykle profesjonalna. Obsługa przesympatyczna, pomocna.Cenowo bardzo konkurencyjna. Polecam firmę KALIA całym sercem.
Maria Rowerowska

Przypadek sprawił że trafiłam na ofertę Kalii, przeczytane opinie oraz miła i profesjonalna obsługa w biurze wpłynęły na jej wybór. Nie zawiedliśmy się. W imieniu całej rodziny serdecznie dziękuję za piękną ceremonię pożegnalną mojej mamy. W konkurencyjnej cenie usługi na najwyższym poziomie. Miłe panie w biurze, MILA PANI BLONDYNKA, BARDZO PRPOFESJONALNA :) sympatyczna. Panowie z obslugi fachowo podchodza do pracy. CALA EKIPA MA WIELKIE WYCZUCIE SZCZEGOLNEJ SYTUACJI W JAKIEJ ZNAJDUJA SIE WTEDY RODZINY ZMAREGO I ODPOWIEDNIE PODEJSCIE DO SWOJEJ PRACY ! DZIEKUJE !!!!!!!
Dariusz

Wielkie podziękowania za piękną ceremonię pogrzebową. Profesjonalizm na każdym etapie . Polecam!
Elzbieta Wariszewska

W imieniu rodziny dziekuje za profesjonalizm. Polecamy z calego serca. Dziekujemy.
Alicja

Serdecznie Państwu dziękujemy za przeprowadzenie tej smutnej ceremonii w bardzo profesjonalny sposób. Nieustanny deszcz, a tak naprawdę ulewa w dniu 26 lipca 2017r. w niczym nie przeszkodziła Kalii aby ostatnia droga mojej Kochanej Siostry była przeprowadzona w sposób spokojny i bardzo uroczysty. Wszystkim gorąco polecam usługi tego biura.
Ewa Glinka

Serdecznie dziekuje za profesjonalne podejscie w tej trudnej chwili { smierc Mamy } . Pracownicy firmy w 100 % godni sa polecenia. Dziekuje. Ewa Glinka
Anna

W imieniu całej rodziny dziękuję za ceremonię pożegnalną taty. Profesjonalna obsługa tanio i solidie polecam.
Teresa Drabczyk

Polecam profesjonalne podejscie do klijenta dziekuje
Beata i Tomasz

Firma pogrzebowa z ludzkim podejściem. Pani z biura potrafi doradzić w każdej kwestii. Kontakt osobisty i telefoniczny bez zarzutu. Panowie na cmentarzu taktowni i z klasą. Pełen profesjonalizm. Dziękujemy.
Krzysztof F

Dziękujemy za profesjonalną i szybką organizację ceremonii pogrzebowej. Firma godna polecenia, usługi przystępne cenowo, organizacja w pełni profesjonalna.
KAtarzyna W.

Bardzo dziekuje za przygotowanie całej ceremoni.Firma godna polecenia,wszystko zrealizowane w sposób profesjonaly.Bardzo miła obsługa.
Daria Z.

Cudownie zorganizowana ceremonia pogrzebowa. Firma niezwykle profesjonalna. Obsługa przesympatyczna, pomocna.Cenowo bardzo konkurencyjna. Polecam firmę KALIA całym sercem.
Elzbieta Krefft

Chcialabym b.serdecznie podziekowac wlascicielom i wszystkim pracownikom firmy KALIA.ZA:profesjonalne i rzetelne podejscie do tematu,za wiele empatii w tych ciezkich i smutnych chwilach dla mnie i calej rodziny.Za pelen profesjonalizm i odciazenie nas w od wielu formalnosci w tym trudnym okresie.Firma KALIA W 100% godna polecenia.Raz jeszcze ogromnie dziekuje Wszystkim Pracownikom. Elzbieta Krefft
Elzbieta Krefft

W imieniu swoim oraz Rodziny chcialabym b.serdecznie podziekowac Wlascielom oraz Wszystkim pracownikom firmy KALIA.Za organizacje Ceremonii,za profesjonalizm,za "dogranie" najdrobniejszych szczegolow oraz profesjonalizm.W koncu za ogromna subtelnosc w tym co robili.Moglabym tak jeszcze dlugo wymieniac w aspekcie caloksztaltu dzialalnosci firmy KALIA,ale podsumowujac na 100% moge polecic firme wszystkim tym.ktorzy znajda sie w tak smutnych i trudnych chwilach zycia.Jeszcze raz b,goraco dziekuje WSZYSTKIM pracownikom firmy KALIA
Tomasz Salamandra

Serdecznie dziekujemy za przygotowanie ceremoni pogrzebowej podczas ktorej moglismy ostatni raz pozegnac sie z Tata Lucjanem.Profesjonalne podejscie,firma godna polecenia.
Barbara

Polecam firmę Kalia wszystkim, którzy będą musieli pożegnać najbliższą osobę.W tej trudnej chwili wszystkimi formalnościami zajmuje się firma,panie w biurze jak i panowie uczestniczący w ceremoni bardzo serdeczni,pan młody grający na trąbce i odprawiający różaniec to cudo, zrobił ogromne wrażenie na wszystkich a szczególnie na księdzu który bardzo mu dziękował.Bardzo serdecznie dziękuję za przepiękny pogrzeb mojego taty HENRYKA CZERWIŃSKIEGO.Pozdrawiam.
Beata Justa

W imieniu całej rodziny pragniemy serdecznie podziękować za przepiękną ceremonię pożegnalną naszej mamy.Firma godna polecenia.Bardzo dziękujemy.
123 Starsze »

Dodaj wpis:

Imię i nazwisko

Treść

Captcha

 

USŁUGI POGRZEBOWE KALIA

Gdańsk
ul. Kartuska 12

ul. Łostowicka 13

facebook.com/kaliapogrzeby


email: kalia.gda@o2.pl
https://www.facebook.com/kaliapogrzeby/

518 779 479
663 163 035

tel./fax:
58 306 48 57
Copyright © 2012 stronki.pl | Design: