Elżbieta

Profesjonalne podejście do klienta, pełnia kultury i taktu w stosunku do klienta w tak trudnej dla niego chwili. Usługi firmy Kalia jak najbardziej godne polecenia. Dziękuję za sprawne przygotowanie ceremonii pogrzebowej mojego taty.
Irena Michalska

W imieniu całej rodziny serdecznie dziękuję za profesjonalną obsługę i piękną ceremonię pożegnalną mamy. W konkurencyjnej cenie usługi na najwyższym poziomie. Dziękuję Państwu
Marek

Chciałbym bardzo podziękować w imieniu moim i rodziny wszystkim pracownikom Firmy KALIA (a w szczególności panom z karawanu przewożącego trumne)za profesjonalną obsługe całego pogrzebu naszego Taty Gerada Laska.Firma godna polecenia,wszystkie formalności załatwione od ręki.Polecam Firmę KALIA.Bardzo dziekujemy.
Sylwia

Chciałabym serdecznie podziękować za pomoc w organizacji pogrzebu mojego taty Janusza. Firma zorganizowała piękną ceremonię pogrzebową. Pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności w tak trudnej sytuacji oraz profesjonalizm ułatwił w całej organizacji. Jesteśmy z mamą wdzięczne za wszystko co dla nas zrobili. Dziękujemy z całego serca i pozdrawiamy!
Katarzyna

Chciałam serdecznie podziękować za ogromną pomoc w tak trudnym dla nas momencie. Obsługa pogrzebu mojego taty Tadeusza Płocha przebiegła bardzo profesjonalnie, w ofercie otrzymaliśmy wszystko to, co uczyniło pogrzeb uroczystym ze wspaniałą oprawą muzyczną skrzypiec. Myślę że tato własnie tego oczekiwał. Polecam jak najbardziej.
Anita B.

Bardzo dziękuję za piękną uroczystość. Wszystko na najwyższym poziomie.
Marzena

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować za organizacje ceremonii pogrzebowej babci. Firma godna polecenia, usługi zrealizowane w sposób kompleksowy i profesjonalny. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.
Patrycja Kuklińska

Kiedy odchodzi bliska osoba potrzeba nam kogoś kto pomoże nam przejść przez sprawy formalne. Taką właśnie firmą jest KALIA. Fantastyczni ludzie z wielką kulturą i szacunkiem do osoby zmarłej jak i rodziny. Panie w biurze pomogą we wszystkim, cierpliwie wysłuchają i doradzą, obsługa pogrzebu na cmentarzu na najwyższym poziomie. Bardzo serdecznie jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim.
Kinga Nikel

Chce podziekowac za profesjonalne przygotowanie ceremoni pogrzebowej mojej mamy. Mila obsługa. Panie w biurze bardzo uprzejme jak i panowie którzy uczestniczyli w ceremoni. Polecam ta firme. Pozdrawiam
Sylwia Dukaczewska

Kalia godna polecenia za niewielkie pieniadze pogrzeb Taty zorgaranizowany na najwyzszym poziomie Bardzo Dziekujemy
Gabriela z Warszawy

Dziękuję firmie Kalia,że w tak trudnym momencie byli z nami, że wszystko było perfekt. Panie są przesympatyczne i oddane dla rodziny, która jest w rozsypce po odejściu członka rodziny. Po prostu nie potrafię podziękować tak jak bym chciała, ale raz jeszcze dziękuję z całego serca i gorąco polecam właśnie KALIĘ, która na pewno nigdy nie zawiedzie.
Janina

Jestem bardzo zadowolona z usług firmy. Choć pogrzeb mojej mamy był w innym województwie, załatwili wszystko sami, nie musiałam się o nic martwić. Obsługa bardzo sympatyczna i w pełni profesjonalna. Dziękuję!!!!
Ewa

Bardzo solidna firma , zero jakichkolwiek problemów i pełen profesjonalizm w swoim fachu . Firma profesjonalnie zajeła się pogrzebem mojego brata . Firma godna polecenia jakkolwiek to brzmi ...
PAWEL ZAJAC

USLUGA WYKONANA GODNIE,FIRMA WZOROWA ZALOBNICY PROFESJONALNI I ZAKLAD KALIA POLENIA INNYM.KTORZY NIE BAWEM BEDA UCZESTNICZYC W TEJ OKOLICZNOSCI POGRZEBOWEJ,W PIATEK 28 LUTEGO BRALEM UDZIAL W CEREMONI POGRZEBOWEJ MOJEGO PRZYJACIELA I KOLEGI.
Elżbieta

Chciałam serdecznie podziękować za ogromną pomoc w tak trudnej dla mnie chwili jaką jest śmierć bliskiej osoby i konieczność organizacji pogrzebu. Obsługa profesjonalna, w ofercie jest wszystko to, co uczyni pogrzeb uroczystym ze wspaniałą oprawą. Osobiście nie byłam na piękniejszym pogrzebie, a do tego wszystkiego Firma bardzo konkurencyjna cenowo. Mam poczucie, że Mama została pochowana tak, jak na to zasługuje. Wszystkim polecam właśnie tę Firmę.
Hanna

W imieniu mojej rodziny pogrążonej w smutku pragnę podziękować wszystkim pracownikom firmy Kalia za bardzo profesjonalne i uroczyste poprowadzenie ceremonii pogrzebowej mojego ojca Klemensa Borkowskiego.
Hanna

Firma godna polecenia. Pełen profesjonalizm, dziękuję pracownikom Kali
TOMASZ JAKÓBCZAK

POLECAM WSZYSTKIM FIRMA KALIA JEST TO NAPRAWDE SOLIDNA FIRMA PROFESJONALNA I NIE DROGA Z PORÓWNANIU Z INNYMI ATMOSFERA PODNOSI CZŁOWIEKA NA DUCHU PO MIMO SMUTKU
Danuta P

Chciałam podziękować za profesjonalne poprowadzenie ceremonii pogrzebowej mojego Taty i załatwienie wszystkich spraw związanych z pogrzebem. Firma KALIA jest godna polecenia wszystkim potrzebującym pomocy w tak smutnym czasie.
Dariusz Dusza

Pragniemy podzięować za profesjonalne przygotowanie ostatniej drogi naszego ojca Eugeniusza Dusza. Bardzo miła obsługa pracowników biura i całej obsługi. Dzieujemy serdecznie
Paulina

Pelen profasjonalizm. Wszystko doskonale przygotowane nawet w najdrobniejszych szczegółach. Dzieki firmie Kalia moja babcia zostala naprawde godnie pozegnana.. Chcialabym zwrocic uwage na obsluge firmy ktora jest niesamowicie sympatyczna i pomimo ciezkich chwil potrafi podtrzymac czlowieka na duchu i oszczedzic mu bolu poprzez zalatwienie wszystkich formalnosci.
Roman

Najpiękniejsza oprawa pogrzebowa jaka widzialem, bywałem na wielu pogrzebach (niestety) ale ten zapadnie mi dlugo w pamieci, jestem pod wielkim wrazeniem profesjonalizmu pracownikow firmy Kalia, super robota!!!
Agneszka

Polecam i zapewniam ze wszycsy, ktorzy skorzystaja z tej firmy beda pamietac jej uslugi, pozegalismy moja babcie i napewno babcia patrzac z gory jest dumna z ceremonii, w piekny sposob przeprwadzilismy dzieki firme Kaia na druga strone zycia, bardzo dziekuje jeszcze raz:)
Wioletta

ŚMIERĆ BLISKIEJ OSOBY ZAWSZE JEST OGROMNYM BÓLEM A ZAŁATWIENIE FORMALNOŚCI ZWIĄZANEJ Z POGRZEBEM NIE JEST ŁATWE. PRAGNĘ PODZIĘKOWAĆ CAŁEJ ZAŁODZE ZA PROFESJONALE PODEJŚCIE WYCZUCIE I TAKT WŁOŻONY W SWOJĄ PRACE. POLECAM GORĄCO INNYM
Wioletta

Pragnę podziękować za serdeczne wsparcie ciepłe słowa otuchy w tych trudnych chwilach jaką jest śmierć ukochanej osoby. Za przepiękną ceremonie i oprawę, która nie jest na każdym pogrzebie. Dołączam się do Waszego hasła " Najwyższa jakość w najniższej cenie" Polecam innym naprawdę warto !!!
Marcin

W imieniu całej rodziny pogrążonej w smutku pragnę podziękować wszystkim pracownikom firmy Kalia za bardzo profesjonalne i uroczyste poprowadzenie ceremonii pogrzebowej mojego dziadka Ryszarda Rosińskiego.
Małgorzata

Z pełną odpowiedzialnością mogę zapewnić, ze w tak trudnym momencie biuro służy pomocą i radą, załatwia wszystko od A doZ. Serdecznie polecam,pełen profesjonalizm,duża kultura,naprawdę biuro godne polecenia.
Regina U.

Chciałabym podpisać się pod poniższymi opiniami o "Kalii".Pozostaję w przekonaniu, że dobrze zrobiłam powierzając moją zmarłą Mamę pod Państwa opiekę. Przypadkowo wybrałam zakład pogrzebowy Kalia w Gdańsku, niewiele wiedząc o nim wcześniej. Mam nadzieję, że moja opinia o "Kalii" komuś pomoże w wyborze odpowiedniej firmy, która ze zrozumieniem i szacunkiem w kontekście duchowym a niezmiernie konkurencyjnie w kontekście materialnym/ zajmie się obsługą całego pogrzebu najbliższej nam osoby i dodatkowo zorganizuje to w sposób profesjonalny za pośrednictwem osób na których można polegać.Dodatkowo nadmienię, iż pomimo ewidentnej omyłki szpitala na Zaspie uniemożliwiającej szybkie wydanie aktu zgonu- firma Kalia dokument ten uzyskała w terminie pozwalającym na organizację uroczystości w pierwotnym terminie, a nadto został on dostarczony do domu. Bardzo dziękuję w imieniu swoim i reszty Rodziny.
JANUSZ SZANUJ

UCZESTNICZYLEM W CEREMONI POGRZEBOWEJ PRZEZ FIRME KALJA W GDANSKU.JEST WZOREM JAK TEZ PRZYKLADAM W WYKONYWANIU CZYNNOSCI I OKOLILICZNISCI UROCZYSTOSCI CEREMONII POGRZEBOWEJ-NIE STWIERDZAM ZADNYCH ZASTRZEZEN NIEJASNOSCI JAK TEZ POLECAM INNYM WSZYSTKIM PONIEWAZ WARTA JEST POLECENIA JAKO PROFESJONALIZM.
Asia i Mariusz

Pogrążeni w żałobie pragniemy podziękować za profesjonalne przygotowanie ostatniej drogi naszego wujka. Bardzo miła obsługa, ciepłe słowa otuchy od pracowników biura i obsługi. Nadmieniamy także iż cena NAJNIŻSZA w Gdańsku!!!
« Nowsze123 Starsze »

Dodaj wpis:

Imię i nazwisko

Treść

Captcha

 

USŁUGI POGRZEBOWE KALIA

Gdańsk
ul. Kartuska 12

ul. Łostowicka 13

facebook.com/kaliapogrzeby


email: kalia.gda@o2.pl
https://www.facebook.com/kaliapogrzeby/

518 779 479
663 163 035

tel./fax:
58 306 48 57
Copyright © 2012 stronki.pl | Design: