Dariusz

Wielkie podziękowania za piękną ceremonię pogrzebową. Profesjonalizm na każdym etapie . Polecam!
Elzbieta Wariszewska

W imieniu rodziny dziekuje za profesjonalizm. Polecamy z calego serca. Dziekujemy.
Alicja

Serdecznie Państwu dziękujemy za przeprowadzenie tej smutnej ceremonii w bardzo profesjonalny sposób. Nieustanny deszcz, a tak naprawdę ulewa w dniu 26 lipca 2017r. w niczym nie przeszkodziła Kalii aby ostatnia droga mojej Kochanej Siostry była przeprowadzona w sposób spokojny i bardzo uroczysty. Wszystkim gorąco polecam usługi tego biura.
Ewa Glinka

Serdecznie dziekuje za profesjonalne podejscie w tej trudnej chwili { smierc Mamy } . Pracownicy firmy w 100 % godni sa polecenia. Dziekuje. Ewa Glinka
Anna

W imieniu całej rodziny dziękuję za ceremonię pożegnalną taty. Profesjonalna obsługa tanio i solidie polecam.
Teresa Drabczyk

Polecam profesjonalne podejscie do klijenta dziekuje
Beata i Tomasz

Firma pogrzebowa z ludzkim podejściem. Pani z biura potrafi doradzić w każdej kwestii. Kontakt osobisty i telefoniczny bez zarzutu. Panowie na cmentarzu taktowni i z klasą. Pełen profesjonalizm. Dziękujemy.
Krzysztof F

Dziękujemy za profesjonalną i szybką organizację ceremonii pogrzebowej. Firma godna polecenia, usługi przystępne cenowo, organizacja w pełni profesjonalna.
KAtarzyna W.

Bardzo dziekuje za przygotowanie całej ceremoni.Firma godna polecenia,wszystko zrealizowane w sposób profesjonaly.Bardzo miła obsługa.
Daria Z.

Cudownie zorganizowana ceremonia pogrzebowa. Firma niezwykle profesjonalna. Obsługa przesympatyczna, pomocna.Cenowo bardzo konkurencyjna. Polecam firmę KALIA całym sercem.
« Nowsze1234567 Starsze »

Dodaj wpis:

Imię i nazwisko

Treść

Captcha

 

USŁUGI POGRZEBOWE KALIA

Gdańsk
ul. Kartuska 12


email: kalia.gda@o2.pl
TELEFONY

518 779 479
663 163 035

tel./fax:
58 306 48 57
Copyright © 2012 stronki.pl | Design: