Elzbieta Krefft

Chcialabym b.serdecznie podziekowac wlascicielom i wszystkim pracownikom firmy KALIA.ZA:profesjonalne i rzetelne podejscie do tematu,za wiele empatii w tych ciezkich i smutnych chwilach dla mnie i calej rodziny.Za pelen profesjonalizm i odciazenie nas w od wielu formalnosci w tym trudnym okresie.Firma KALIA W 100% godna polecenia.Raz jeszcze ogromnie dziekuje Wszystkim Pracownikom. Elzbieta Krefft
Elzbieta Krefft

W imieniu swoim oraz Rodziny chcialabym b.serdecznie podziekowac Wlascielom oraz Wszystkim pracownikom firmy KALIA.Za organizacje Ceremonii,za profesjonalizm,za "dogranie" najdrobniejszych szczegolow oraz profesjonalizm.W koncu za ogromna subtelnosc w tym co robili.Moglabym tak jeszcze dlugo wymieniac w aspekcie caloksztaltu dzialalnosci firmy KALIA,ale podsumowujac na 100% moge polecic firme wszystkim tym.ktorzy znajda sie w tak smutnych i trudnych chwilach zycia.Jeszcze raz b,goraco dziekuje WSZYSTKIM pracownikom firmy KALIA
Tomasz Salamandra

Serdecznie dziekujemy za przygotowanie ceremoni pogrzebowej podczas ktorej moglismy ostatni raz pozegnac sie z Tata Lucjanem.Profesjonalne podejscie,firma godna polecenia.
Barbara

Polecam firmę Kalia wszystkim, którzy będą musieli pożegnać najbliższą osobę.W tej trudnej chwili wszystkimi formalnościami zajmuje się firma,panie w biurze jak i panowie uczestniczący w ceremoni bardzo serdeczni,pan młody grający na trąbce i odprawiający różaniec to cudo, zrobił ogromne wrażenie na wszystkich a szczególnie na księdzu który bardzo mu dziękował.Bardzo serdecznie dziękuję za przepiękny pogrzeb mojego taty HENRYKA CZERWIŃSKIEGO.Pozdrawiam.
Beata Justa

W imieniu całej rodziny pragniemy serdecznie podziękować za przepiękną ceremonię pożegnalną naszej mamy.Firma godna polecenia.Bardzo dziękujemy.
Elżbieta

Profesjonalne podejście do klienta, pełnia kultury i taktu w stosunku do klienta w tak trudnej dla niego chwili. Usługi firmy Kalia jak najbardziej godne polecenia. Dziękuję za sprawne przygotowanie ceremonii pogrzebowej mojego taty.
Irena Michalska

W imieniu całej rodziny serdecznie dziękuję za profesjonalną obsługę i piękną ceremonię pożegnalną mamy. W konkurencyjnej cenie usługi na najwyższym poziomie. Dziękuję Państwu
Marek

Chciałbym bardzo podziękować w imieniu moim i rodziny wszystkim pracownikom Firmy KALIA (a w szczególności panom z karawanu przewożącego trumne)za profesjonalną obsługe całego pogrzebu naszego Taty Gerada Laska.Firma godna polecenia,wszystkie formalności załatwione od ręki.Polecam Firmę KALIA.Bardzo dziekujemy.
Sylwia

Chciałabym serdecznie podziękować za pomoc w organizacji pogrzebu mojego taty Janusza. Firma zorganizowała piękną ceremonię pogrzebową. Pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności w tak trudnej sytuacji oraz profesjonalizm ułatwił w całej organizacji. Jesteśmy z mamą wdzięczne za wszystko co dla nas zrobili. Dziękujemy z całego serca i pozdrawiamy!
Katarzyna

Chciałam serdecznie podziękować za ogromną pomoc w tak trudnym dla nas momencie. Obsługa pogrzebu mojego taty Tadeusza Płocha przebiegła bardzo profesjonalnie, w ofercie otrzymaliśmy wszystko to, co uczyniło pogrzeb uroczystym ze wspaniałą oprawą muzyczną skrzypiec. Myślę że tato własnie tego oczekiwał. Polecam jak najbardziej.
« Nowsze1234567 Starsze »

Dodaj wpis:

Imię i nazwisko

Treść

Captcha

 

USŁUGI POGRZEBOWE KALIA

Gdańsk
ul. Kartuska 12


email: kalia.gda@o2.pl
TELEFONY

518 779 479
663 163 035

tel./fax:
58 306 48 57
Copyright © 2012 stronki.pl | Design: