Lucyna Dziadura

Jestem bardzo zadowolona z usług "Kalii" Zero zastrzeżeń !
Ania G

Polecam! Jestem bardzo zadowolona że wybrałam ta firmę.Pracownicy bardzo mili i kompetentni.Usługa wykonana profesjonalnie a cena w porównaniu do innych zakładów w Gdańsku dość niska.Firma godna polecenia!
Patrycja

Jestem bardzo zadowolona z usług zakładu. Wszystko na wysokim poziomi i z szacunkiem dla zmarłego i rodziny. Wraz z całą rodziną serdecznie dziękujemy za profesjonalizm i przepiękne przygotowanie ceremonii. Dziękuję Firma godna polecenia
PERSONEL

KALIA to praca z pasją, czyli praca, w którą wkładamy serce i na której nam zależy. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami Klientów, którzy wybrali naszą firmę. Prosimy również o napisanie opinii, przyda się ona innym Klientom.
Ewa

Najlepszy zakład pogrzebowy w Trójmieście!Serdecznie dziekuje zakladowi pogrzebowemu Kalia za profesjonalną organizację pogrzebu mojej babci. Kalia to zaklad pogrzebowy z klasa. Pracownicy sa bardzo mili i nadzwyczaj kompetentni!
Jolanta

Polecam! Bardzo polecam ten zakład! Usługi są wykonane profesjonalnie z należytym szacunkiem do zmarłego i jego najbliższych! Ceny w porównaniu do innych zakładów w Gdańsku są niskie!
Jarosław

Firma "Kalia" zajmowała się pochówkiem mojej mamy. Nie mozna powiedzieć chyba ze pogrzeb moze się podobać, ale w tym przypadku cala ceremonia i fachowe podejście żałobników bylo po prostu piękne. Cieszę się ze odeszliśmy juz od tego standardu spuszczania trumny na linach i zakopywania grobu z udziałem rodziny. Oszczędza to jednak dodatkowy ból i stres dla rodziny tak jak uprzedzał nas jeden z pracowników firmy Kalia. Jeszcze raz dziękuje w imieniu swoim i reszty rodziny.
Elżbieta K.

Jestem bardzo zadowolona z obsługi pogrzebu mojej mamusi . Obsługa od początku czyli od biura aż po sam pogrzeb profesjonalnie i z powagą wykonana
Maria K

Korzystając z usług tej firmy czułam opiekę w tej trudnej chwili. Pogrzeb choć w niskiej cenie, to z windą i zieloną trawą. Bardzo dziękuję Maria z Rodziną
Alicja Ż.

Firma ta działa krótko w Gdańsku ale zaryzykowałam i wcale nie żałuję.Obsługa przemiła przez 24 godz.na dobę,fachowe doradztwo,ceny bardzo przystępne/nie trzeba się zadłużać/wieniec gratis.Cała ceremonia w nowoczesnym stylu/winda,trawa,zasypywanie trumny po odejściu uczestników/. Młodzi panowie elegancko ubrani i bardzo mili. Jestem bardzo zadowolona że wybrałam tą firmę i naprawdę bardzo GORĄCO POLECAM.
Paulina

Polecam pod względem jakości oraz ceny wykonanej usługi.
J.K

Jestem zadowolony z usług,z precyzji,staranności ,oraz zaangażowania w wykonaną pracę.
pogrążona w smutku matka

Pragnę podziękować pracownikom Zakładu Pogrzebowego "KALIA" za niezwykle profesjonalnie przygotowaną ostatnią drogę syna, którego zbyt szybko straciłam. Jestem godna podziwu z jak wielkim ciepłem zostałam potraktowana przez panie w biurze. Chętnie doradzały mi w tak trudnych chwilach i dodały otuchy. Muszę tu wspomnieć także o stronie finansowej. Koszty pogrzebu okazały się dużo niższe niż w innych zakładach pogrzebowych. Otrzymałam gratis także okazały wieniec w ramach ceny usługi. Wyrazy uznania także dla panów grabarzy, którzy poza nieskazitelnym ubiorem (garnitury, śnieżno białe rękawiczki) dołożyli wszelkich starań by ceremonia przebiegła z należytą godnością. Polecam wszystkim usługi Z.P"KALIA" i jestem pewna, że pracownicy sprostają wszelkim wymaganiom za rozsądną w tych trudnych czasach cenę.
« Nowsze123

Dodaj wpis:

Imię i nazwisko

Treść

Captcha

 

USŁUGI POGRZEBOWE KALIA

Gdańsk
ul. Kartuska 12

ul. Łostowicka 13

facebook.com/kaliapogrzeby


email: kalia.gda@o2.pl
https://www.facebook.com/kaliapogrzeby/

518 779 479
663 163 035

tel./fax:
58 306 48 57
Copyright © 2012 stronki.pl | Design: