Anita B.

Bardzo dziękuję za piękną uroczystość. Wszystko na najwyższym poziomie.
Marzena

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować za organizacje ceremonii pogrzebowej babci. Firma godna polecenia, usługi zrealizowane w sposób kompleksowy i profesjonalny. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.
Patrycja Kuklińska

Kiedy odchodzi bliska osoba potrzeba nam kogoś kto pomoże nam przejść przez sprawy formalne. Taką właśnie firmą jest KALIA. Fantastyczni ludzie z wielką kulturą i szacunkiem do osoby zmarłej jak i rodziny. Panie w biurze pomogą we wszystkim, cierpliwie wysłuchają i doradzą, obsługa pogrzebu na cmentarzu na najwyższym poziomie. Bardzo serdecznie jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim.
Kinga Nikel

Chce podziekowac za profesjonalne przygotowanie ceremoni pogrzebowej mojej mamy. Mila obsługa. Panie w biurze bardzo uprzejme jak i panowie którzy uczestniczyli w ceremoni. Polecam ta firme. Pozdrawiam
Sylwia Dukaczewska

Kalia godna polecenia za niewielkie pieniadze pogrzeb Taty zorgaranizowany na najwyzszym poziomie Bardzo Dziekujemy
Gabriela z Warszawy

Dziękuję firmie Kalia,że w tak trudnym momencie byli z nami, że wszystko było perfekt. Panie są przesympatyczne i oddane dla rodziny, która jest w rozsypce po odejściu członka rodziny. Po prostu nie potrafię podziękować tak jak bym chciała, ale raz jeszcze dziękuję z całego serca i gorąco polecam właśnie KALIĘ, która na pewno nigdy nie zawiedzie.
Janina

Jestem bardzo zadowolona z usług firmy. Choć pogrzeb mojej mamy był w innym województwie, załatwili wszystko sami, nie musiałam się o nic martwić. Obsługa bardzo sympatyczna i w pełni profesjonalna. Dziękuję!!!!
Ewa

Bardzo solidna firma , zero jakichkolwiek problemów i pełen profesjonalizm w swoim fachu . Firma profesjonalnie zajeła się pogrzebem mojego brata . Firma godna polecenia jakkolwiek to brzmi ...
PAWEL ZAJAC

USLUGA WYKONANA GODNIE,FIRMA WZOROWA ZALOBNICY PROFESJONALNI I ZAKLAD KALIA POLENIA INNYM.KTORZY NIE BAWEM BEDA UCZESTNICZYC W TEJ OKOLICZNOSCI POGRZEBOWEJ,W PIATEK 28 LUTEGO BRALEM UDZIAL W CEREMONI POGRZEBOWEJ MOJEGO PRZYJACIELA I KOLEGI.
Elżbieta

Chciałam serdecznie podziękować za ogromną pomoc w tak trudnej dla mnie chwili jaką jest śmierć bliskiej osoby i konieczność organizacji pogrzebu. Obsługa profesjonalna, w ofercie jest wszystko to, co uczyni pogrzeb uroczystym ze wspaniałą oprawą. Osobiście nie byłam na piękniejszym pogrzebie, a do tego wszystkiego Firma bardzo konkurencyjna cenowo. Mam poczucie, że Mama została pochowana tak, jak na to zasługuje. Wszystkim polecam właśnie tę Firmę.
« Nowsze1234567 Starsze »

Dodaj wpis:

Imię i nazwisko

Treść

Captcha

 

USŁUGI POGRZEBOWE KALIA

Gdańsk
ul. Kartuska 12


email: kalia.gda@o2.pl
TELEFONY

518 779 479
663 163 035

tel./fax:
58 306 48 57
Copyright © 2012 stronki.pl | Design: