Marcin

W imieniu całej rodziny pogrążonej w smutku pragnę podziękować wszystkim pracownikom firmy Kalia za bardzo profesjonalne i uroczyste poprowadzenie ceremonii pogrzebowej mojego dziadka Ryszarda Rosińskiego.
Małgorzata

Z pełną odpowiedzialnością mogę zapewnić, ze w tak trudnym momencie biuro służy pomocą i radą, załatwia wszystko od A doZ. Serdecznie polecam,pełen profesjonalizm,duża kultura,naprawdę biuro godne polecenia.
Regina U.

Chciałabym podpisać się pod poniższymi opiniami o "Kalii".Pozostaję w przekonaniu, że dobrze zrobiłam powierzając moją zmarłą Mamę pod Państwa opiekę. Przypadkowo wybrałam zakład pogrzebowy Kalia w Gdańsku, niewiele wiedząc o nim wcześniej. Mam nadzieję, że moja opinia o "Kalii" komuś pomoże w wyborze odpowiedniej firmy, która ze zrozumieniem i szacunkiem w kontekście duchowym a niezmiernie konkurencyjnie w kontekście materialnym/ zajmie się obsługą całego pogrzebu najbliższej nam osoby i dodatkowo zorganizuje to w sposób profesjonalny za pośrednictwem osób na których można polegać.Dodatkowo nadmienię, iż pomimo ewidentnej omyłki szpitala na Zaspie uniemożliwiającej szybkie wydanie aktu zgonu- firma Kalia dokument ten uzyskała w terminie pozwalającym na organizację uroczystości w pierwotnym terminie, a nadto został on dostarczony do domu. Bardzo dziękuję w imieniu swoim i reszty Rodziny.
JANUSZ SZANUJ

UCZESTNICZYLEM W CEREMONI POGRZEBOWEJ PRZEZ FIRME KALJA W GDANSKU.JEST WZOREM JAK TEZ PRZYKLADAM W WYKONYWANIU CZYNNOSCI I OKOLILICZNISCI UROCZYSTOSCI CEREMONII POGRZEBOWEJ-NIE STWIERDZAM ZADNYCH ZASTRZEZEN NIEJASNOSCI JAK TEZ POLECAM INNYM WSZYSTKIM PONIEWAZ WARTA JEST POLECENIA JAKO PROFESJONALIZM.
Asia i Mariusz

Pogrążeni w żałobie pragniemy podziękować za profesjonalne przygotowanie ostatniej drogi naszego wujka. Bardzo miła obsługa, ciepłe słowa otuchy od pracowników biura i obsługi. Nadmieniamy także iż cena NAJNIŻSZA w Gdańsku!!!
Lucyna Dziadura

Jestem bardzo zadowolona z usług "Kalii" Zero zastrzeżeń !
Ania G

Polecam! Jestem bardzo zadowolona że wybrałam ta firmę.Pracownicy bardzo mili i kompetentni.Usługa wykonana profesjonalnie a cena w porównaniu do innych zakładów w Gdańsku dość niska.Firma godna polecenia!
Patrycja

Jestem bardzo zadowolona z usług zakładu. Wszystko na wysokim poziomi i z szacunkiem dla zmarłego i rodziny. Wraz z całą rodziną serdecznie dziękujemy za profesjonalizm i przepiękne przygotowanie ceremonii. Dziękuję Firma godna polecenia
PERSONEL

KALIA to praca z pasją, czyli praca, w którą wkładamy serce i na której nam zależy. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami Klientów, którzy wybrali naszą firmę. Prosimy również o napisanie opinii, przyda się ona innym Klientom.
Ewa

Najlepszy zakład pogrzebowy w Trójmieście!Serdecznie dziekuje zakladowi pogrzebowemu Kalia za profesjonalną organizację pogrzebu mojej babci. Kalia to zaklad pogrzebowy z klasa. Pracownicy sa bardzo mili i nadzwyczaj kompetentni!
« Nowsze1234567 Starsze »

Dodaj wpis:

Imię i nazwisko

Treść

Captcha

 

USŁUGI POGRZEBOWE KALIA

Gdańsk
ul. Kartuska 12


email: kalia.gda@o2.pl
TELEFONY

518 779 479
663 163 035

tel./fax:
58 306 48 57
Copyright © 2012 stronki.pl | Design: